Wernisaż wystawy przeglądowej MGFoto

W dniu 13 lutego 2015 r. w gościnnych progach Muzeum Regionalnego „Dom Grecki” odbył się wernisaż wystawy przeglądowej członków MGFoto. Dwunastu autorów zdjęć, dwanaście różnych spojrzeń na świat, fotografię. Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej w ten sposób zamknęło rok 2014 swojej działalności. A w prezentowanym podczas wernisażu fotokaście oglądaliśmy wydarzenia z roku 2014, które były inicjatywą i udziałem MGFoto.

Piękną, liryczną oprawę muzyczną zapewnił zespół muzyczny NORO LIM. Bardzo dziękujemy.

Miłym zaskoczeniem dla nas była frekwencja. Bardzo dziękujemy Gościom za tak liczne przybycie.

Rangę wydarzenia podniosła obecność Prezesa Okręgu Górskiego Związku Polskich Artystów Fotografików, Zbigniewa Podsiadło, który w ciepłych słowach odniósł się do wystawy i jej artystycznej wartości.

Bardzo miłym akcentem i zwieńczeniem dotychczasowej działalności Stowarzyszenia MGFoto, było wręczenie przez obecnego na wernisażu Członka Zarządu Krajowego Stowarzyszenia Twórców Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, Mariusza Broszkiewicza, aktu przyjęcia Stowarzyszenia MGFoto w poczet członków zbiorowych Fotoklubu RP.

Obecny Prezes Stowarzyszenia MGFoto Mieczysław Nowak otrzymał indywidualny akt przyjęcia na członka rzeczywistego Fotoklubu RP.

Dołączył do tego zacnego grona jako czwarty członek MGFoto, którymi są: Stanisław Jawor, Marek Kosiba oraz Paweł Boćko.

Komentowanie jest wyłączone