IV Przeglądowa wystawa fotografii „Być człowiekiem” fotoreportaż

001Kolejne ważne wydarzenie za nami – podsumowanie minionego roku, którego zwieńczeniem jest Czwarta Wystawa Przeglądowa mgFoto. Wystawa zatytułowana „BYĆ CZŁOWIEKIEM„.

Wernisaż odbył się 17 lutego 2017r. w Muzeum Regionalnym „Dom Grecki”. Jakże ważnym i zaprzyjaźnionym dla nas miejscu, dzięki serdeczności Pani Dyrektor Bożenie Kobiałka, która wraz z zespołem dołożyła wszelkich starań, aby nasza wystawa na długo pozostała w pamięci.

Kuratorem wystawy był Zbigniew Podsiadło – Artysta Fotograf, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, Prezes Okręgu Górskiego ZPAF. Jest to człowiek, którego bardzo cenimy jako osobistość ze świata fotografii, a także darzymy ogromną sympatią jako Przyjaciela. Jest to dla nas ogromny zaszczyt, że zgodził się on zostać kuratorem wystawy. To pod jego czujnym okiem i dzięki jego wsparciu udało się zamknąć w całość nasze, jakże różne spojrzenia fotograficzne.

Podczas wernisażu nastąpiło oficjalne przedstawienie i przekazanie pałeczki nowej Prezes Grażynie Gubała, pod której przewodnictwem będziemy pracować by za rok móc zaprosić Was na kolejną Wystawę Przeglądową.

Został też wręczony akt przyjęcia do FOTOKLUBU RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ Anecie Mudyna, która została włączona przez Fotoklub RP w poczet członków rzeczywistych i otrzymała tytuł ARTYSTY FOTOGRAFA Rzeczypospolitej Polskiej. To już nasz szósty mgFotowicz, który otrzymał to wyróżnienie.

Nastrojową muzyką wernisaż uświetnili członkowie zespołu My Way – Łukasz Szlachetka i Michał Bieniek, którzy jako duet występują pod nazwą Youghurt. https://www.facebook.com/zmyway/

Ogromnie cieszymy się, że mogliśmy przeżywać ten ważny dla nas dzień, wspólnie z Przyjaciółmi i wszystkimi Gośćmi, obecnymi na wystawie.

Anna Faber

Podsumowując i wspominając zamieszczamy fotoreportaż autorstwa Grzegorza Żądło…

awe

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *