Wernisaż wystawy: Paweł Stożek „Widoki widokowej” – ZAPROSZENIE

Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach wraz ze Stowarzyszeniem KAT Dobczyce oraz Stowarzyszeniem Myślenickiej Grupy Fotograficznej „MgFoto” zapraszają na wernisaż wystawy pt. „Widoki widokowej” autorstwa członka naszego Stowarzyszenia: Pawła Stożka

Wernisaż wystawy odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach przy ul. Szkolnej 43, w piątek 26 stycznia 2018r o godzinie 19.

Paweł Stożek – członek Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej – MgFoto. Uczestnik wielu wystaw zbiorowych w Polsce i za granicą m.in.: Włochy-Reggio di Calabria, Litwia-Taurogi, Słowacja-Rużemberok. Fotograf samouk, ciągle poszukujący… Przygodę z fotografią rozpoczął 15 lat temu od reportażu i dokumentu. Obecnie interesuje się fotografią street i makro. Na koncie posiada kilka wyróżnień i nagród w konkursach fotograficznych. Dziesiątki zdjęć w publikacjach promocyjnych gminy Dobczyce, powiatu myślenickiego i Województwa Małopolskiego a także w lokalnej prasie. Interesuje się grafiką komputerową, co w połączeniu ze zdjęciami widać na okładkach wielu wydawnictw, których jest autorem.

ZAPRASZAMY!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *