Warsztaty Fotograficzne mgFoto – „Twórcze Ferie 2018” w MOKiS – ZAPROSZENIE

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Myślenicka Grupa Fotograficzna mgFoto zapraszają na Warsztaty Fotograficzne zorganizowane w ramach „Twórczych Ferii 2018” w Myślenicach. Warsztaty będą odbywać się w pracowni graficznej MOKiS w czasie ferii (12.02 – 23.02.2018) od poniedziałku do piątku w cyklu dwutygodniowym w godzinach od 19:00 do 20:30.

Warsztaty Fotograficzne mgFoto – „Twórcze ferie w MOKiS”

Warsztaty Fotograficzne dla młodzieży i dorosłych. Wstęp wolny. Z uwagi na organiczoną ilośc miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy. Więcej informacji na stronie: http://mokis.myslenice.pl. oraz na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/537111126675204/
Zapisy na warsztaty pod numerem 12 272 15 11.

To już druga zimowa edycja warsztatów fotograficznych przygotowanych przez Myślenicką Grupę Fotograficzną mgFoto w ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Sportu w Myślenicach. Każde spotkanie poświęcone będzie zróżnicowanym zagadnieniem fotografii. Uczestnicy będą mogli poznać praktyczne i teoretyczne tajniki sztuki fotografowania.

Dla najzdolniejszego uczestnika przewidziano atrakcyjny upominek w postaci udziału w plenerze fotograficznym wraz z członkami grupy MgFoto. Udział w plenerze dla wskazanego uczestnika będzie bezpłatny.

W programie:
1. Sztuka dobrej fotografii.
2. Technika fotograficzna.
3. Poznajemy nasz aparat.
4. Światło w fotografii.
5. Fotografia studyjna.
6. Temat w fotografii.
7. Myślenicki spacer.
8. Cyfrowa ciemnia.
9. Fotografia portretowa.
10. Portrety.
11. Gość mgFoto
12. Przygotowanie wystawy

ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *