Media o mgFoto: Rozmowa z Prezes mgFoto Grażyną Gubałą na łamach Dziennika Polskiego.

Na łamach Internetowego wydania Dziennika Polskiego pojawiła się rozmowa Macieja Hołuja z Grażyną Gubałą (Prezesem Stowarzyszenia Myślenickiej Grupy Fotograficznej mgFoto).

Myślenice. Rozmowa z Grażyną Gubałą: Fotografia to pasja, która łączy.

foto: Maciej Hołuj

Nasza rozmowa: GRAŻYNA GUBAŁA pełni funkcję prezesa jednej z najprężniej działających w Myślenicach grup artystycznych zajmujących się fotografią.

Czy prezes Stowarzyszenia Myślenicka Grupa Fotograficzna mgFoto także fotografuje?

– Mieszkając pod jednym dachem z fotografem i wstępując w środowisko fotografów z mgfoto nie sposób było „nie zarazić” się tą pasją.

– Fotografia niesie ze sobą wiele różnych doznań, wrażeń i przyjemności, które z nich są dla Pani najważniejsze?

– Fotografia nauczyła mnie pewnej wrażliwości na otaczający nas świat, dzięki niej dostrzegam rzeczy których wcześniej nie dostrzegałam. I ta wrażliwość właśnie pociąga za sobą wiele doznań jakie towarzyszą mi kiedy naciskam migawkę aparatu.

– Stowarzyszenie Myślenicka Grupa Fotograficzna jest jedną z najprężniej działających organizacji na terenie Myślenic i powiatu myślenickiego. Organizujecie plenery, konkursy, wystawy. Z czego wynika ta szczególna aktywność?

– Z chęci dzielenia się wiedzą, spostrzeżeniami, doświadczeniem. Przy tej okazji spotykamy wielu cudownych, utalentowanych ludzi.
 

Dalszy ciąg wywiadu Macieja Hołuja znajdziecie min. w Internetowym wydaniu Dziennika Polskiego: (pod tym linkiem).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *