VI wystawa przeglądowa mgFoto – „Cisza” – ZAPROSZENIE

Myślenicka Grupa Fotograficzna mgFoto oraz Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na tegoroczną szóstą już wystawę przeglądową członków Stowarzyszenia Myślenickiej Grupy Fotograficznej MgFoto pt: „CISZA”, której wernisaż odbędzie się w piątek 15.02.2018 o godz: 18:00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu przy ul. Piłsudskiego 20 w Myślenicach. zobacz jak dojechać.

To kolejny wernisaż rocznej przeglądowej wystawy Myślenickiej Grupy Fotograficznej organizowany wspólnie z MOKiS. Wydarzenie które wpisało się na stałe w kalendarz kulturalny Myślenic. Jak co roku fotograficy Myślenickiej Grupy Fotograficznej skupili się na myśli przewodniej, wspólnej dla całej wystawy i wszystkich zdjęć. Temat a zarazem tytuł wystawy ma pokazać różnorodność pomysłów i spojrzeń ludzi którzy będą prezentować swoje prace.

W tym roku tytułem wystawy jest „CISZA”, czy ciszę można zobaczyć ? Czy ciszę można pokazać ? Wraz z kurator wystawy Marzeną Kolarz zapraszamy Państwa do wspólnego otwarcia wystawy, podsumowania roku pracy Stowarzyszenia i rozmów o fotografii.

Na wystawie swoje fotografie zaprezentuje 17 członków stowarzyszenia MgFoto: Paweł Boćko, Anna Faber, Grażyna Gubała, Marek Gubała, Rafał Hechsman, Stanisław Jawor, Marcin Kania, Marek Kosiba, Mariusz Kowalik, Aneta Mudyna, Dariusz Pietrzyk, Joanna Rachtan, Paweł Stożek, Robert Wilkołek, Lilianna Wolnik, Grzegorz Żądło i Janusz Żołnierczyk. Kuratorem tegorocznej wystawy przeglądowej została: Marzena Kolarz.

Zapraszamy serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *