VI Wystawa Przeglądowa mgFoto „CISZA” (wernisaż) – FOTORELACJA

„CISZA” – 6 wystawa przeglądowa mgFoto.

W piątek 15 lutego 2019 roku w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się wernisaż naszej dorocznej wystawy przeglądowej. Było z nami wiele ważnych dla regionu i Myślenic osób, wielu naszych serdecznych Przyjaciół oraz licznie zgromadzeni Goście. Miło nam że wspólne z wami mogliśmy cieszyć się z tego wyjątkowego dla nas wydarzenia.

Chcieliśmy szczególnie podziękować Panu Burmistrzowi Jarosławowi Szlachetce oraz jego zastępcy Panu Mateuszowi Sudrowi za jego obecność i wspieranie nas w naszej pracy. Panu dyrektorowi MOKiS Piotrowi Szewczykowi za pomoc i gościnne sale. Natalii Nowackiej za opiekę, a przede wszystkim naszej kurator Marzenie Kolarz za zebranie naszych fotografii w całość. Praca kuratora dla takiej wystawy jest bardzo ważna, bez niej moglibyśmy pokazać jedynie zbiór zdjęć – to kurator nadaje jej sens i przekaz który trafia do widza.

Dziękujemy również przedstawicielom mediów – dzięki nim informacja o tym wydarzeniu dotrze do szerokiego grona odbiorców. Były fotografie, poczęstunek, rozmowy o sztuce oraz naszych osiągnięciach. Kolejny raz można było usłyszeć że powstaje coś na kształt „Myślenickiej Szkoły Fotografii”.

Bardzo dziękujemy raz jeszcze i wszystkich, którzy nie dotarli na wernisaż zapraszamy do obejrzenia wystawy w gościnnych murach Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Myślenicach przy ul. Piłsudskiego 20.

Poniżej udostępniamy również fotorelację z wernisażu. Zdjęcia: Mariusz KowalikMarcin Kania i Witek Koleszko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *