Media o mgFoto: VI wystawa przeglądowa mgFoto.

Nasza VI już wystawa przeglądowa podsumowująca kolejny rok fotograficznej działalności mgFoto, którą wciąż można zobaczyć w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu, głośnym echem odbiła się w lokalnych mediach. Dlatego w tym artykule postanowiliśmy przywołać tytuły opisujące i relacjonując przebieg wernisażu, które pojawiły się nie tylko w Internecie oraz prasie, ale również w lokalnej telewizji.


 

Telewizja Powiatowa – Myślenice ITV: Wystawa przeglądowa mgFoto pt. Cisza

W internetowym serwisie telewizji powiatowej Myślenice ITV znaleźć możecie reportaż wideo z wernisażu naszej wystawy przeglądowej.

Reportaż, który udostępniamy poniżej zobaczyc można również na stronie: Wystawa przegądowa mgFoto pt. Cisza.

Opis oraz fotorelacje z tego wydarzenia można znaleźć również w Internetowym dzienniku Myślenice ITV pod adresem: Potrafią sfotografować ciszę. Członkowie grupy mgFoto zaprosili na doroczną wystawę przeglądową.


KMY.pl: Wystawa przeglądowa Stowarzyszenia mgFoto Cisza

O naszej wystawie piszą również w internetowym wydaniu KMY.pl

Foto: KMY.pl

Kolejny wernisaż rocznej przeglądowej wystawy Myślenickiej Grupy Fotograficznej “mgFoto” został otwarty w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu. To już na stałe wpisane wydarzenie w kalendarzu kulturalnym Myślenic, na które czekają osoby chcący zobaczyć dobre fotografie, które przedstawiają sporą wartość artystyczną.

 

Jak co roku fotograficy Myślenickiej Grupy Fotograficznej skupili się na myśli przewodniej, wspólnej dla całej wystawy i wszystkich zdjęć. Temat a zarazem tytuł wystawy ma pokazać różnorodność pomysłów i spojrzeń ludzi którzy będą prezentować swoje prace.

 

W tym roku tytułem wystawy jest “Cisza”.

 

Kurator wystawy Marzena Kolarz zaprezentowała prace jakie prezentowane są na ścianach MOKiS. Większość prac czarno-białych wspaniale pokazuje, jak różnie można oczytać i przekazać ciszę.

Więcej zdjęć do zobaczenia a artykule na stronie: KMY.pl


eSEDNO: mgfoto przeglądowo.

Naszą wystawę przeglądową na łamach internetowego wydania myślenickiego miesięcznika powiatowego Sedno opisuje Maciej Hołuj.

Foto: Maciej Hołuj

Cisza stała się głównym motywem fotografii, jakie oglądać można w foyer Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Autorów wystawy jest siedemnastu. Wszyscy to członkowie Stowarzyszenia Myślenicka Grupa Fotograficzna mgFoto.

 

To już szósta taka wystawa obrazująca przekrój działalności członków mgFoto w ostatnim roku. Swoje fotografie na wystawie prezentują: Paweł Boćko, Anna Faber, Grażyna i Marek Gubałowie, Rafał Hechsman, Stanisław Jawor, Marcin Kania, Marek Kosiba, Mariusz Kowalik, Aneta Mudyna, Dariusz Pietrzyk, Joanna Rachtan, Paweł Stożek, Robert Wilkołek, Lilianna Wolnik, Grzegorz Żądło i Janusz Żołnierczyk.

 

Fotografie są kolorowe i czarno – białe. Jest ich kilkadziesiąt. Warto zobaczyć tę wystawę, bowiem jest ona obrazem aktualnych, dodajmy dużych, możliwości myślenickiej fotografii.

Pełny tekst reportażu oraz galeria zdjęć do zobaczenia na stronie eSedna pod linkiem: mgFoto przeglądowo


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *