Wernisaż wystawy: Maciej Plewiński „Heliograwiury” – FOTORELACJA

Tradycyjnie już we wtorkowy wieczór 10-09-2019 o godzinie 18:00 w Galerii MgFoto wernisażem otwarliśmy kolejną wspaniałą wystawę. Tym razem swoje fotografie zaprezentował nam Maciej Plewiński, którego wystawę pt: „Heliograwiury” możemy oglądać w gościnnych murach Biblioteki Publicznej w Myślenicach do końca września.

Maciej Plewiński to absolwent Liceum Sztuk Plastycznych, potem Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, asystent prof. Andrzeja Pietscha a po wyjeździe do USA asystent Ryszarda Horowitza, heliograwiurą zainteresował się w latach 80-tych. Prace wykonane prezentowaną techniką „On Broadway” wzięły udział w wystawie „Hot off the Press” w Galerii Associated American Artists.

Poniżej prezentujemy fotorelację z wernisażu. Zdjęcia: Witold Koleszko i Stanisław Jawor.

Autor absolwent Liceum Sztuk Plastycznych, potem Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, asystent prof. Andrzeja Pietscha a po wyjeździe do USA asystent Ryszarda Horowitza, heliograwiurą zainteresował się w latach 80-tych. Prace wykonane tą techniką „On Broadway” wzięły udział w wystawie „Hot off the Press” w Galerii Associated American Artists.

Zapraszamy do osobistego obejrzenia wystawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *