Wernisaż wystawy: Leszek Górski „Lamparium” – ZAPROSZENIE

Myślenicka Grupa Fotograficzna mgFoto zaprasza do Galerii MgFoto mieszczącej się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach na wernisaż wystawy Leszka Górskiego „Lamparium”. Wernisaż, który zainauguruje wystawę rozpocznie się we wtorek 21. stycznia 2020r o godzinie 18:00.

Leszek Górski to fotograf z 35 letnim doświadczeniem. Autor tekstów, na swoim blogu pisze:

Fotografia jest medium przewrotnym. Z jednej strony bardzo prostym do opanowania, prawie bezobsługowym, jeżeli dysponuje się odpowiednim sprzętem; z drugiej strony niełatwo osiągnąć w nim interesujące rezultaty, nie wspominając już o mistrzostwie…. Jeżeli w swojej działalności fotograficznej dotarłeś/dotarłaś do pewnej granicy i szukasz inspiracji dla dalszego rozwoju; lub wręcz przeciwnie, jesteś podejrzanie zadowolony/zadowolona z efektów swojej pracy, to być może ten blog jest właśnie dla Ciebie.

Leszek Górski to również współpracownik magazynu pokochajfotografie.pl gdzie publikuje teksty na tematy związane z fotografią. Autor projektów: Matematyka i fotografia, Pejzaże przewrotne, Elektryczność uczłowieczona, Czarnobylska strefa zero i wiele innych.

W Myślenicach zobaczymy wystawę „Lamparium” Przy tej okazji autor poprowadzi wykład pt. Fotograficznie tam i z powrotem.

Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Myślenice Mickiewicza 17. Wtorek 21-01-2020 godz: 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *