VII Wystawa Przeglądowa mgFoto „MOCNY PUNKT” (wernisaż) – FOTORELACJA

W piątek 21 lutego 2019 roku w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się wernisaż naszej dorocznej VII już wystawy przeglądowej. W tym roku zaprezentowaliśmy łącznie 49 fotografii od 19 członów naszej grupy. Różnorodność fotograficzna każdego z nas sprawiła, że na wystawie można zobaczyć 19 różnych spojrzeń na temat, którym w tym roku był: „Mocny Punkt”. Kuratorem wystawy został znany Myślenicki artysta: Rafał Zalubowski.

Z tego miejsca chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim Gościom, którzy swoją obecnością spierali nas w tym wyjątkowym dla nas wydarzeniu. A w szczególności Panu Burmistrzowi Jarosławowi Szlachetce oraz jego zastępcy Panu Mateuszowi Sudrowi, dyrektorowi MOKiS Piotrowi Szewczykowi, Natalii Nowackiej oraz naszemu kuratorowi Rafałowi Zalubowskiemu. Bardzo miło było nam Gościć również wielu naszych serdecznych przyjaciół oraz sympatyków nie tylko z kraju ale i z zagranicy. 

Wszystkich, którym nie udało się dotrzeć na wernisaż zapraszamy do obejrzenia wystawy w gościnnych murach Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Myślenicach przy ul. Piłsudskiego 20. 

Udostępniamy również reportaż z wernisażu, który przygotowała Telewizja Myślenice ITV.

O naszej wystawie oraz wernisażu piszę również Dziennik Polski

Poniżej udostępniamy również obszerną fotorelację z wernisażu.

Zdjęcia: Paweł Stożek, Stanisław Jawor, Witek Koleszko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *