mgfoto dla Kuby Starzaka.

„Do niedawna Kuba pomagał innym. Teraz sam potrzebuje pomocy”- pod tym tytułem ukazują się informacje w mass mediach. Mieszkańcy regionu zbierają środki. Ruszyły masowe zbiórki pieniężne na cel pomocy nastolatkowi.

Kuba – zuch, potem harcerz, wolontariusz, powszechnie lubiany, człowiek wspaniały i bardzo ambitny, pełen pasji i pomysłów wciąż walczy o powrót do normalnego życia. Mija już dużo czasu od wypadku, nadzieją jest dalsza specjalistyczna  opieka i kosztowna , nierefundowana rehabilitacja. Liczy się każdy grosz i w tym przypadku to nie jest pusty slogan, lecz podejście, które przekłada się na realne wyniki. Okazuje się ,że to „w ludziach i ich sercach jest wielka siła”, siła potrzebna Kubie i jego rodzinie.

I my jako grupa  mgfoto nie pozostaliśmy obojętni. Zaangażowaliśmy się w ideę mądrej akcji pomocowej. Niektórzy z nas indywidualnie wsparli konto Fundacji „Okno Nadziei „ z Dobczyc, z dopiskiem „dla Kuby”. Jako stowarzyszenie wystawiliśmy licytacje sesji fotograficznych . Propozycjami były: portret, sesja biznesowa, sesja beauty oraz zdjęcia wykonywane w starej technice tzw. „mokrego kolodionu”.  

Z wielką radością informujemy , że trzy nasze  aukcje zakończyły się pomyślnie. Wygrani wybrali do wykonania  zdjęć Liliannę Wolnik oraz Grażynę Gubała. Dochód z wyżej wymienionych licytacji, na łączną kwotę 950zł przekażemy na finansowanie rehabilitacji Kuby.

Dziękujemy pięknie darczyńcom za wspaniały gest. Czyńmy dobro, bo dobro wraca.

Kubą opiekuje się Fundacja „Okno Nadziei”. Nadzieja to siła zawierająca w sobie światło. Zatem, niech to przesłanie się urzeczywistni.

Kuba, wszyscy czekamy na Ciebie !!!

Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej mgfoto.

Tekst: Małgorzata Miś

PS. Zachęcamy do pomocy dzielnemu Kubie. 
https://m.facebook.com/groups/2686314028344029/permalink/2701489600159805

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *