mgFoto Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Jubileuszowy 30 Finał WOŚP już 30 stycznia 2022r. Zagramy wspólnie z całą Polską. Tym razem dla okulistyki dziecięcej, dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Sercem myślenickiego finału będzie sztab w MOKiS. I jak co roku nie zabraknie tam też mgFoto.

Jako Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej mgFoto oferujemy to, co potrafimy robić najlepiej. Organizujemy się w lokalnym sztabie, mamy pomysły i ciekawe propozycje.

Tradycyjnie, ruszyły już nasze aukcje internetowe na Allegro WOŚP Myślenice.

Licytacje to nieodłączny element naszego finałowego wsparcia. Chęć wystawienia swoich zdjęć zadeklarowało 16 członków grupy.

Są to: Paweł Boćko, Artur Brocki, Katarzyna Bujas, Anna Faber, Grażyna Gubała, Marek Gubała, Stanisław Jawor, Marcin Kania, Małgorzata Miś, Artur Ostafin, Paweł Stożek, Ewa Szymańska, Mariusz Wegrzyn, Robert Wilkołek, Lilianna Wolnik, Janusz Żołnierczyk.

Polecamy przepiękne fotografie – „prawdziwe perełki”, przypominając jednocześnie , że kwota z każdej licytacji wspiera cel 30 finału WOŚP. Nasze fotografie to wydruki w rozmiarze 40x30cm, a ich oprawą jest ramka w kolorze czarnym, w wymiarze 50X40cm, a passse-partout w kolorze białym. Do każdego wylicytowanego zdjęcia dołączony zostanie certyfikat potwierdzający udział w aukcji charytatywnej, z której dochód zostanie przekazany na rzecz WOŚP-u.

Fotografie członków mgFoto do wylicytowania:

Poniżej przedstawiamy wystawione na aukcje fotografie (kliknięcie na każdej z nich przekierowuje bezpośrednio do aukcji).

Autor: Stanisław Jawor

Link do aukcji (allegro): Licytacja Stanisław Jawor

Autor: Robert Wilkołek

Link do aukcji (allegro): Licytacja Robert Wilkołek

Autor: Paweł Stożek

Link do aukcji (allegro): Licytacja Paweł Stożek

Autor: Paweł Boćko

Link do aukcji (allegro): Licytacja Paweł Bocko

Autor: Mariusz Węgrzyn

Link do aukcji (allegro): Licytacja Mariusz Węgrzyn

Autor: Katarzyna Bujas

Link do aukcji (allegro): Licytacja Katarzyna Bujas

Autor: Lilianna Wolnik

Link do aukcji (allegro): Licytacja Lilianna Wolnik

Autor: Małgorzata Miś

Link do aukcji (allegro): Licytacja Małgorzata Miś

Autor: Marcin Kania

Link do aukcji (allegro): Licytacja Marcin Kania

Autor: Marek Gubała

Link do aukcji (allegro): Licytacja Marek Gubała

Autor: Janusz Żołnierczyk

Link do aukcji (allegro): Licytacja Janusz Żołnierczyk

Autor: Grażyna Gubała

Link do aukcji (allegro): Licytacja Grażyna Gubała

Autor: Ewa Szymańska

Link do aukcji (allegro): Licytacja Ewa Szymańska

Autor: Artur Ostafin

Link do aukcji (allegro): Licytacja Artur Ostafin

Autor: Artur Brocki

Link do aukcji (allegro): Licytacja Artur Brocki

Autor: Anna Faber

Link do aukcji (allegro): Licytacja Anna Faber

Pozostałe aukcje mgFoto na rzecz WOŚP

Mamy także do wylicytowania dwa bezterminowe vouchery, które ufundowali nasi koledzy z grupy, Agata Ciecko i Janusz Żołnierczk.

mgFoto w kinie – pokaz fotokastów.

Program poza koncertowy wzbogacimy również wydarzeniem pt. „mgFoto w kinie” . Przygotowujemy prezentację fotokastów 11 członków stowarzyszenia. Pokaz odbędzie się 30 stycznia 2022r. w Sali Zielonej MOKiS (planowany jest w godzinach 14.30 – 15.00.).

Serdecznie zapraszamy miłośników fotografii i wszystkich sympatyków mgFoto, a w szczególności darczyńców WOŚP. Swoje prace pokażą: Paweł Boćko, Grażyna Gubała. Marek Gubała, Stanisław Jawor, Marcin Kania, Artur Ostafin, Paweł Stożek, Grzegorz Żądło, Janusz Żołnierczyk/ Agata Ciecko.

WOŚP to wspaniała inicjatywa. WOŚP to również i my – mgFoto. Popieramy z całego serca, to za mało. Wyrażamy wielkie uznanie dla Jurka Owsiaka – ikony WOŚP-u oraz dla wszystkich ogólnopolskich sztabów.

Jesteśmy dumni, że poprzez fotografię możemy być częścią tej szlachetnej pomocy. Światło tworzy zdjęcie. Zatem, bądźmy światłem , które pomaga innym widzieć.

Tekst: Małgorzata Miś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *