VIII wystawa przeglądowa mgFoto – „Bo Góry są w Nas” – ZAPROSZENIE

Członkowie Myślenickiej Grupy Fotograficznej mgFoto mają zaszczyt zaprosić wszystkich entuzjastów fotografii na wystawę przeglądową przygotowaną pod tytułem „Bo Góry są w Nas”. Wydarzenie powstało we współpracy z Ośrodkiem Kultury i Sportu w Myślenicach. Kuratorem tejże wystawy jest Inez Baturo ; niezwykła osobowość, artysta fotografik, redaktor wydawca, tłumacz, dyrektor , uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami. Miłośniczka gór i podróżniczka.

Na wystawie zaprezentujemy Państwu 19 autorów i 50 fotografii, które wybrała do ekspozycji pani kurator. Jak sam tytuł wystawy wskazuje, motywem przewodnim staną się góry oraz nasze artystyczne ich interpretacje. Będzie to spacer górskim szlakiem, ponad chmury i nieustannie zmieniającym się pejzażem. Nie zabraknie także pięknych portretów oraz innych góralskich akcentów.

Wernisaż odbędzie się dnia 22 kwietnia 2022r. , tj. piątek o godz. 18 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Spotu.

Góry mają w sobie coś magicznego i na tą magię serdecznie zapraszamy. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami sprzyja kontemplacji i będzie dla nas wszystkich nowym natchnieniem.

Na wernisażu zbierane będą rzeczy dla naszych małych gości z Ukrainy: Przybory szkolne, papiernicze, słodycze, zabawki.
Z góry bardzo dziękujemy za okazaną pomoc dla małych przyjaciół z Ukrainy.

Członkowie mgFoto

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *