Uroczyste otwarcie siedziby i studia fotograficznego mgFoto – FOTORELACJA

Szanowni Przyjaciele, pragniemy podzielić się wspaniałą wiadomością. Mamy wreszcie własne, profesjonalne studio fotograficzne. W piątek 22 kwietnia 2022r. przy udziale zacnych Gości nastąpiło uroczyste otwarcie naszej nowej fotograficznej przestrzeni. Przecięliśmy symboliczną wstęgę, był toast, przemowy, wywiady, życzenia oraz pamiątkowe zdjęcia. Inauguracja to szczególna chwila i duże emocje.

Jeszcze raz dziękujemy panu burmistrzowi Miasta i Gminy Myślenice Jarosławowi Szlachetce za otrzymaną życzliwość i wsparcie finansowe niezbędne do wyposażenia tego miejsca. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, a zarazem dowód na zaufanie i dobra współpracę. Jako stowarzyszenie czujemy się zaopiekowani i docenieni.

Nasze studio mieści się w budynku MOKiS. Podziękowania kierujemy także do pana Piotra Szewczyka, dyrektora Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. „Połączenie sił to początek, a wspólna praca to sukces”. Czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy wzbogacać kalendarz imprez społeczno-kulturalnych i artystycznych organizowanych w Myślenicach. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Współpraca z Panem i Pana zespołem była dla nas wielką przyjemnością. Mamy nadzieję na jej kontynuację, licząc na nowe nietuzinkowe projekty.

Na ten moment studio fotograficzne jest naszym olbrzymim potencjałem. Dzięki niemu będziemy mogli rozwijać swoje umiejętności fotograficzne i realizować ambitne plany.

A Państwa zapraszamy w szeregi mgFoto, tym samym do współpracy przy dokumentowaniu ważnych wydarzeń z dziedziny szeroko rozumianej kultury i sztuki – Członkowie mgFoto.

Poniżej prezentujemy forotelację z uroczystego otwarcia nowej siedziby oraz studia fotograficznego naszego Stowarzyszenia.

Tekst: Małgorzata Miś
Zdjęcia: Grzegorz Żądło / Paweł Stożek / Aneta Mudyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *