Wystawa fotografii „Folk, mgFoto i przyjaciele” – FOTORELACJA

Wystawa fotografii: „Folk, mgFoto i przyjaciele.”

To nasza kolejna wystawa, której wernisaż miał miejsce w miniony czwartek, tj. 13 lipca 2023, w naszej galerii w Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach.

Wystawę dedykujemy pamięci artysty Santiago Garcii Ramosowi, który wraz z zespołem odwiedzał Myślenice podczas folkowych festiwali.

Fotografie, które zawisły w naszej galerii pokazują barwny i dynamiczny charakter International Folk Meetings Małopolska na przestrzeni minionych lat. Dzięki uprzejmości organizatorów fotografujemy je dla Was od samego początku.

International Folk Meetings Małopolska to festiwal o charakterze międzykulturowym, zakłada twórczą promocję dziedzictwa kulturowego regionu oraz prezentacje wartości kultur etnicznych z innych krajów”. 

Serdecznie dziękujemy Wam za liczne przybycie, a szczególne podziękowania kierujemy do współtwórcy 9. Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem Pana Piotra Szewczyka za współotwarcie wernisażu oraz zespołowi z Chorwacji, który uświetnił wydarzenie niesamowitym występem.

Poniżej nasza foto relacja.
Foto.: Robert Wilkołek, Artur Ostafin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *