Wiosenny plener mgFoto w Sosnowcu.
Lekko nie było… Mrok, dym, ciężka atmosfera, przemoc… …na szczęście i jedynie na fotografiach naszych aparatów, podczas wiosennego pleneru mgFoto.
Był to wspaniały, kreatywny i radosny czas spędzony w Sosnowcu, wśród przyjaciół.
Pragniemy serdecznie podziękować wyjątkowym partnerom pleneru, za ich pomoc, wsparcie i zaangażowanie:
Paweł Dusza, Pałac Schoena – Muzeum w Sosnowcu, @Katarzyna Łata, Sosnowieckie Centrum Sztuki – Zamek Sielecki, Piykne Bindry.
Zwieńczeniem naszej współpracy i dobrej zabawy będą 2 wystawy poplenerowe, ale o tym poinformujemy Was za jakiś czas, jak już emocje opadną:)
Tradycyjnie już zapraszamy na krótką fotorelację z naszego pleneru.
Foto: Artur Ostafin, Grażyna Gubała, Marek Gubala Vision, Tadeusz Sapierzyński, Marcin Niemiec.












