Witold Koleszko

18-Koleszko_Witold_profilowe

Witold Koleszko

Członek Nadzwyczajny Fotoklubu RP

  • Fotografią zajmuje się od lat 80-tych, a  od 15 lat fotografia cyfrową,
  • Fotografuje: Sony NEX -7 i Olympus OM-D EM1,
  • Wystawy:  8 zbiorowych,
  • email: witek.koleszko@poczta.fm

Moje fotografowanie to pasja która dopinguje mnie do poznawania nowych miejsc w Polsce i poza nią. Bardzo ważny jest kontakt z innymi pasjonatami fotografii by wymienić się doświadczeniem ale też pochwalić się swoim dorobkiem fotograficznym.
W ostatnich latach postęp techniczny dostarcza nam coraz to doskonalsze aparaty fotograficzne i nowe sposoby prezentacji ale jak na początku fotografii najważniejszy jest obraz, zdjęcie, fotografia nie ważne jak to nazwać i człowiek – fotograf który ją wykonuje.

My photography is a passion that motivates me to explore new places in Poland and beyond. Close connections to other photography enthusiasts are really important, so that we can exchange the experience, but also boast about our achievements.
In the recent years, technological progress gives us possibility to use better cameras and allow us to present our work in new ways. But like at the beginning of the photography the picture, the photo, the work, doesn’t matter how you call it, and of course the person- the photographer who does it all, would be the  most important.


Portfolio:

Komentowanie jest wyłączone