Zdjęcia z wystawy pokonkursowej mgFoto na licytacji WOŚP.

mgFoto dla WOŚP 2018

Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej – MgFoto przeznaczyło na aukcje WOŚP na Allegro, zdjęcia z wystawy Laureatów 20 Edycji Konkursów mgFoto

Wernisaż wystawy zwycięskich fotografii odbędzie się w najbliższy piątek tj. 19.01.2018 r o godzinie 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach przy ul. Mickiewicza 17. Na wystawie będzie można zobaczyć wszystkie 20 zwycięskich fotografii, zakończonych już dwudziestu edycji konkursu fotograficznego organizowanego cyklicznie przez nasze Stowarzyszenie.

Zaprezentowane na wystawie fotografie można będzie wylicytować na Aukcjach WOŚP na allegro do 25.01.2018r.  Fotografie w formacie 50cm x 70cm, naklejone na piankę tzw „Board”, gr 5mm, Po wylicytowaniu przedmiotu i wpłaceniu wylicytowanej kwoty na nr konta fundacji zdjęcie zostanie przesłane na wskazany adres – koszt wysyłki to 15zł, możliwy będzie również odbiór osobisty zdjęcia po okazaniu dowodu wpłaty w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach, ul Mickiewicza 17.

Z uwagi na wystawę, która będzie trwać do końca lutego wysyłka lub odbiór osobisty wylicytowanych zdjęć możliwy będzie dopiero po tym terminie.

Poniżej prezentujemy każdą z przekazanych na licytację WOŚP fotografii wraz z bezpośrednim linkiem do aukcji WOŚP na której można licytować konkretna fotografię.

Zapraszamy wszystkich do czynnego udziału w licytacjach, gdyż cel jest naprawdę szczytny.

„Scooby Doo” – Beata Sulikowska – Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/scooby-doo-fot-beata-sulikowska-i5958058

„Stary człowiek i pies” – Lesław Domowicz: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/stary-czlowiek-i-pies-fot-leslaw-domowicz-i5958175

„Polska – Niemcy 2:0” – Marcin Niemiec: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/polska-niemcy-2-0-fot-marcin-niemiec-i5958199

„Morawski trójkąt” – Joanna Sidorowicz: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/morawski-trojkat-fot-joanna-sidorowicz-i5958220

„Autoportret” – Dariusz Murański: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/autoportret-fot-dariusz-muranski-i5958247

„Mountains” – Carl Bustam: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/mountains-fot-carl-bustam-i5958262

„Siłacze” – Anna Simla: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/silacze-fot-anna-simla-i5958274

„Tożsamość” – Arkadiusz Kikulski: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/tozsamosc-fot-arkadiusz-kikulski-i5958295

„Anioł” – Stepan Kucheriavyj: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/aniol-fot-stepan-kucheriavyj-i5958307

„Rewolucjonista” – Tadeusz Koniarz: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/rewolucjonista-fot-tadeusz-koniarz-i5958322

„Wierzby” – jest Janusz Chojnacki: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/wierzby-fot-janusz-chojnacki-i5958331

„Kobieta” – Maria Kuczara: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/kobieta-fot-maria-kuczara-i5958358

„W ruchu” – Dagmara Wasilewska: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/w-ruchu-fot-dagmara-wasilewska-i5958367

„Tragarze” – Marek Kosiba: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/tragarze-fot-marek-kosiba-i5958373

 „Happiness” – Nedim Maden: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/happiness-fot-nedim-maden-i5958382

„Moichara” – Shibasish Saha: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/moichara-fot-shibasish-saha-i5958409

„Schody” – Alina Klinkosz: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/schody-fot-alina-klinkosz-i5958412

 

„Burzowo…” – Ireneusz Fornalik: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/burzowo-fot-ireneusz-fornalik-i5958430

„Martwa Natura” – Iwona Nabzdyk: Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/martwa-natura-fot-iwona-nabzdyk-i5958433

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *