Wernisaż wystawy: Stanisław Jawor „Koza” – ZAPROSZENIE

W imieniu Myślenickiej Grupy Fotograficznej mgFoto, Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz naszego kolegi Stanisława Jawora  zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy „Koza” której autorem jest wspomniany już Staszek Jawor. Jak sam mówi właściwie to współautorem ponieważ wszystkie organizowane u nas dotychczas wystawy w jakiś sposób budowały jego fotograficzną świadomość. Największym pragnieniem Staszka jest to by prezentowane prace nie były „obojętne” by choć część z nich zostawiła w odbiorcy choćby maleńki ślad.

Fragment recenzji autorstwa Grażyny Batko:

Zaglądanie pod podszewkę rzeczywistości może być groźne. Stamtąd wyłażą – nie, nie potwory. Tylko pytania. Myślisz, drogi Odbiorco, że znasz wszystkie odpowiedzi? Że wszystkie egzystencjalne dylematy jakoś oswoiłeś? Że nie ma się czego bać? Uważaj: jeżeli jesteś ze sobą szczery, któreś z nich dotknie Cię do żywego.

Jeśli zupełnie przypadkiem lub całkiem celowo będziecie w Myślenicach 18-go września 2018 to zapraszamy serdecznie do galerii mgFoto do Biblioteki Publicznej przy ul. Mickiewicza 17 na godzinę 18:00.

Wernisaż wystawy "Koza" - Stanisław Jawor - Zaproszenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *